Jmenuji se Radim Kyncl. Narodil jsem se v roce 1977 v bývalém Československu. V dětství, mě a mým bratrům koupili rodiče první počítač Didaktik Gama. V té chvíli začala má obliba k počítačové grafice. V roce 2002 jsem začal experimentovat s CAD programy. Po krátkém čase mě začíná chybět třetí dimenze a sáhl jsem po 3D aplikacích. Tímto byl můj osud zpečetěn. Od té doby jsem usilovně pracoval a nadále pracuji na výuce tvorby 3D grafiky a vše s tím spojené.
S nástupem jara roku 2009 končí má profesní kariéra v nábytkářském průmyslu. Začínám se naplno věnovat designu interiérů, vizualizacím interiéru, exteriéru, designu nábytku a animaci jako freelancer pod pseudonymem LOSKLONOS. V roce 2011 začínám externě spolupracovat s kolegy z ALLCITY na velkých komerčních projektech.
Nástrojem mé tvorby je CINEMA 4D, VRAY, OCTAN RENDER a CORONA

Kontakt:
Radim Kyncl
Tel: +420 776 671 396
Email: radimk@losklonos.cz
Adresa: Údolní 48, Brno 62800

My name is Radim Kyncl. I was born in 1977 in former Czechoslovakia. In my childhood, my parents bought me and my brothers first computer called Didaktic Gama. At that moment my love for graphic design started. In 2002 I began to experiment with CAD programs. After a short while, I started to miss the third dimension, and started to look for 3D applications – and that was my destiny. Since that moment I started and still continue my education in 3D graphics and everything related with it.
With coming of the spring of 2009 I ended my professional career in a furniture industry where I worked so far, and focused all my time to interior design, visualization of interiors, exteriors, furniture design, and animations as a freelancer under the name – LOSKLONOS. In 2011 I began an outside collaboration on big projects with colleagues from ALLCITY.
My work instruments are CINEMA 4D, VRAY, OCTAN RENDER and CORONA .

Contact:
Radim Kyncl
Phone: +420 776 671 396
Email: radimk@losklonos.cz
Adress: Údolní 48, Brno 62800